Drzonków 11.05.19r.

W dniu 11.05.19r. spotkaliśmy się w gronie hodowców z naszego Związku w Drzonkowie przy magazynie z klatkami. Celem naszego spotkania był przegląd , naprawa i posegregowanie klatek wystawowych i wolier.

Przyjechało kilkunastu hodowców z chęcią do pracy i swoimi narzędziami. Nie trzeba było nikogo pilnować, wszyscy wzięli się do pracy. Wytworzyły się grupki, każdy wiedział co trzeba robić, a nad wszystkim czuwał kierownik Jurek Szczurowski. W miedzy czasie nasz skarbnik załatwiał zaległe sprawy finansowe .

Przy pięknej pogodzie (jak na zamówienie) po niespełna trzech godzinach nasza praca została zakończona. Zepsute klatki naprawione, wszystko posegregowane i  odpowiednio poskładane , a zbędne i niepotrzebne rzeczy wyrzucone na śmieci.

Następnie przeszliśmy pod zarezerwowaną wiatę. Tam rozpaliliśmy ognisko i przy pieczonych kiełbaskach dyskutowaliśmy i żartowaliśmy. Wydaje mi się, że miło i pożytecznie spędziliśmy czas.

Ze swojej strony chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy znaleźli czas i przyjechali żeby wspólnie coś zrobić dla Związku. Mam nadzieję, że w następnych podobnych spotkaniach uczestniczyć będą również pozostali członkowie naszego Związku .

Przy okazji chciałbym zaprosić wszystkich hodowców do Kalska na kiermasz wiosenny, który odbędzie się drugiego czerwca.

Adam Orzechowski